Pracujem s exkluzívnou franzúzskou kozmetikou GERnétic

Názov značky je zložený z dvoch slov – gerontológia a genetika. Všetky kozmetické prípravky sa vyrábajú pomocou špičkovej biotechnológie zo stopercentných prírodných látok z ekologicky cetifikovaných oblastí (187 druhov rastlín a 18 druhov rias).

Homeopatické dávkovanie prípravkov, cesty meridiánov a bunková terapia dosahujú ozdravenie nielen pokožky celého tela, ale pôsobia aj na ozdravenie vnútorných orgánov. Prípravky majú vysokú účinnosť a maximálnu šetrnosť k pokožke. Vrstvia sa na seba. Počas veľmi krátkej doby ihneď prenikajú do vnútra pokožky, navzájom sa podporujú.

GERnétic dosahuje skutočné výsledky pri ošetrení pleti, liečení akné, odstraňovaní vrások, pri riešení celulitídy, zoštíhľovaní, formovaní tela, liečení jaziev, strií, spevňovaní i modelácii poprsia, detoxikácii organizmu. Napomáha aktivizovať vlastnú energiu. Je to značka ktorú oceňujú nielen náročné zákazníčky, ale i odborníci. GERnétic to je krása a zdravie.

Pozývam Vás do sveta francúzskej kozmetickej starostlivosti s výnimočnými produktami a skutočnými výsledkami Nechajte sa inšpirovať širokou škálou príjemných a účinných ošetrení založených na individuálnom prístupe ku každému klientovi a k jeho potrebám.